farsi beauty

چگونه با روغن نارگیل دندان هایمان را سفید کنیم

سهیلا هاشمی
سهیلا هاشمی جمعه 16 دی 1401

سلام ایا روغن نارگیل دندان رو سفید می کنه؟ چطور باید از این روغن استفاده کنم؟

پاسخ

بر اساس تحقیقات صورت گرفته مشخص شده که روغن نارگیل بر سفیدی دندان اثر دارد. روغن نارگیل با قابلیت از بین بردن باکتری ها می تواند سلامت دهان و دندان را تضمین کند. همچنین با نابودی باکتری ها دندان ها هم سفید می شوند. در ادامه روش استفاده از روغن نارگیل جهت سفید شدن دندان را به شما آموزش می دهیم.

 

شست و شوی دهان با روغن نارگیل

شما می توانید از روغن نارگیل همچون یک دهان شویه استفاده کنید و دهان و دندان ها را با آن شست و شو دهید. یک قاشق روغن نارگیل را به مدت 10 تا 15 دقیقه در دهان بچرخانید و بعد آن را بیرون بریزید. پس از این دهان شویه دندان ها را مسواک بزنید و شاهد سفیدتر شدن دندان ها خواهید بود. می توانید این کار را هر روز صبح انجام دهید.

 

روغن نارگیل و ذغال فعال برای سفید شدن دندان ها

ذغال فعال و روغن نارگیل هر دو برای سفید شدن دندان ها مفید هستند. یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را با یک چهارم قاشق ذغال فعال ترکیب کنید. این ترکیب را همچون یک دهان شویه در دهان بچرخانید و بعد از چند دقیقه این ترکیب را از دهان خارج کنید. این دهان شویه طبیعی سبب سفیدی دندان ها خواهد شد.

 

روغن نارگیل و جوش شیرین برای سفیدی دندان ها

می توانید با کمک روغن نارگیل و جوش شیرین یک خمیر دندان طبیعی آماده کنید. نصف فنجان روغن نارگیل، دو قاشق غذا خوری جوش شیرین و در صورت تمایل ده تا بیست قطره اسانس نعنا یا دارچین را با هم ترکیب کنید. اگر روغن نارگیل شما جامد است با کمی حرارت آن را آب کنید و دیگر مواد را به آن اضافه کنید. می توانید با این ترکیب مسواک بزنید و به سفید تر شدن دندان ها کمک کنید.

نکته: شما می توانید از این خمیر دندان یک بار در هفته استفاده کنید زیرا امکان دارد با استفاده زیاد از جوش شیرین دندان شما آسیب ببیند.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
فاطمه دیوسالار
فاطمه دیوسالار جمعه 16 دی 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی