farsi beauty
دارچین

نحوه خوردن دارچین برای لاغری

مبینا کریمی
مبینا کریمی پنجشنبه 27 بهمن 1401

سلام صبحتون بخیر میشه بگید چطور از دارچین واسه لاغری استفاده کنم؟

پاسخ

سلام دوست عزیز.

برای این مقصود راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت:

  1. اولین راه برای استفاده از دارچین برای لاغری مصرف چای دارچین همراه با عسل می باشد. برای این مقصود کافی است یک فنجان آب را جوشانده و یک دوم قاشق چای خوری پودر دارچین را به آن اضافه کنید و اجازه دهید به جوشیدن ادامه دهد تا آب و دارچین به اندازه ی نصف آن کم شود. سپس آن را از صافی رد کرده و به همراه یک قاشق غذاخوری آبلیمو و یک قاشق چایخوری عسل ترکیب کرده و نوش جان کنید.
  2. دومین روش مصرف دارچین برای لاغری استفاده از دارچین و سرکه ی سیب می باشد. به این صورت که یک فنجان آب را روی حرارت بگذارید تا به جوش بیاید. سپس یک دوم قاشق چایخوری پودر دارچین را به آن اضافه کرده و حرارت را خاموش کنید. پس از آنکه آب خنک شد یک قاشق چایخوری سرکه سیب را اضافه کرده و ترکیب کنید. در نهایت هم ترکیب را از صافی رد کرده و نوش جان کنید.
  3. روش سومی که به شما پیشنهاد می دهیم ترکیب دارچین، شیر و زردچوبه می باشد. شما می توانید یک چهارم قاشق چایخوری پودر زردچوبه را با یک چهارم قاشق چایخوری پودر دارچین به یک لیوان شیر بدون چربی اضافه کرده و ترکیب کنید. سپس ترکیب به دست آمده را شب ها پیش از آنکه بخوابید نوش جان کنید.
  4. به عنوان پیشنهاد آخر نیز می توانید نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را همراه با نصف قاشق چایخوری عسل با مقداری آب گرم ترکیب کرده و آن را هر صبح میل کنید.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
هانیه طهماسبی
هانیه طهماسبی پنجشنبه 27 بهمن 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی