farsi beauty

انواع سالاد مناسب شام

مینا هاشمیان
مینا هاشمیان سه شنبه 24 آبان 1401

سلام میخواستم بدونم چه سالاد هایی رو میشه برای شام خورد؟

پاسخ

سلام دوست عزیز.

در اینجا به شما انواع سالاد ها که میتوانید به عنوان سام استفاده کنید را معرفی میکنیم.

سالاد مرغ رژیمی

سالاد مرغ رژیمی یک نوع سالاد محبوب و خوش طعم است که در سرتاسر جهان تهیه میشود و به عنوان یک سالاد که کالری کمتری دارد شناخته شده و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

از آن جهت که این سالاد دارای انواع مواد لازم و منابع مختلفی مانند پروتئین و فیبر برای یک غذای سیر کننده است، برای شام مناسب میباشد.

سالاد فتوچینی

سالاد فتوچینی یکی از سالاد های محبوب بین المللی است و دارای طعمی فوق العاده میباشد. که همین طعم باعث می‌شود شما یکی از طرفداران سرسخت آن شوید. همچنین دارای منابع مناسبی میباشد که آن را به یک وعده مناسب برای شام تبدیل میکند.

سالاد بلغور و نخود

سالاد بلغور و نخود یکی از انواع سالاد های ساده، خوشمزه و بین المللی است که قطعا پس از امتحان کردن طعم آن، عاشقش میشوید. علاوه بر آن دارای خواص بسیاری از نخود و بلغور میباشد و برای افرادی که به عضله سازی علاقه دارند مناسب میباشد.

سالاد سزار

سالاد سزار یکی از سالاد های پرطرفدار ایتالیایی است و برای اولین بار توسط سزار کاردینی با ساده ترین مواد آماده شده بود. همچنین این سالاد به نام خود او ثبت شد. سالاد سزار از آن زمان تا به حال دچار تغییراتی شده است برای مثال این سالاد در اصل با ماهی آنچوی یا کولی تهیه می شد. این سالاد به دلیل داشتن مرغ و نان جزو وعده اصلی غذایی نیز میباشد زیرا دارای پروتئین و فیبر کافی برای بدن است و همچنین به اشکال مختلفی قابل تهیه می باشد.

سالاد قارچ و مرغ

سالاد قارچ و مرغ در ایران بسیار محبوب است و یکی از خوشمزه ترین سالاد های ایرانی است. این سالاد میتواند به عنوان یک وعده غذایی سیر کننده نیز باشد. زیرا دارای منبع پروتئین و فیبر است که آن را یک وعده کامل میکند‌.

مائده باژوند
مائده باژوند سه شنبه 24 آبان 1401