farsi beauty

لیست شام های کم کالری

آرزو سعادت
آرزو سعادت چهارشنبه 27 مهر 1401

سلام. چه غذاهای رژیمی و کم کالری برای وعده شام پیشنهاد میدین؟

پاسخ

سلام خدمت شما همراه گرامی. ما در فارسی بیوتی لیستی از غذاهای خوشمزه و کم کالری را برای شما آماده کرده ایم. که با استفاده از آن ها می توانید به کاهش وزن دست پیدا کنید‌.

یکی از این غذاهای خوشمزه و پر خواص ماهی کبابی است. ماهی دارای چربی و کلسترول کمی است و می تواند گزینه ی مناسبی باشد اما باید به این نکته توجه کنید که ماهی می بایست تازه باشد.

سوپ سبزیجات نیز گزینه ی مناسبی است. این غذای خوشمزه و سبک می تواند ویتامین های مورد نیاز را به بدن رسانده و سبب آبرسانی به بدن شود.

عدسی نیز یکی از شام های سبک و پر خاصیت است. این غذا علاوه بر ایجاد حس سیری آرام آرام هضم شده و می تواند شما را تا مدت زیادی سیر نگه دارد.

سالاد سیب زمینی نیز غذایی ساده و خوشمزه است که در زمان کمی حاضر شده و می تواند شام مناسبی برای شما باشد.

فیله مرغ گریل با سبزیجات بخارپز نیز پیشنهادی عالی برای شام شما است. فیله ی مرغ دارای مقدار زیادی پروتئین می باشد که مصرف آن در کنار سبزیجات سبب کاهش وزن می شود.

ماهی تن شامی ساده، خوشمزه و پر فایده است که دارای مقدار زیادی پروتئین و کالری کمی است.

خوراک لوبیا چیتی نیز پیشنهاد خوبی است. این خوراک غذای خوشمزه ای است که به اندازه ی گوشت می تواند به بدن شما پروتئین برساند.

فلفل دلمه ای شکم پر علاوه بر چهره ی جذاب و طعم فوق العاده اش گزینه ای مناسب برای استفاده به عنوان شام می باشد. فلفل دلمه ای متابولیسم بدن را افزایش می دهد و از همین راه می تواند سبب کاهش وزن شما شود.

همبرگر یکی از غذاهای پر طرفدار و خوشمزه است. اگر مایل هستید که همبرگر میل کنید اما از کالری زیاد آن می ترسید. همبرگر گیاهی گزینه ی مناسبی است.

سالاد میوه یک پیشنهاد عالی برای شام شما است. شما می توانید خود را با این سالاد سیر کرده و ویتامین های مورد نیاز بدنتان را جذب کنید. پس چه پیشنهادی بهتر از این؟

این لیست غذاهای پر کالری، مفید و خوشمزه ای بود که شما می توانید به عنوان شام از آن ها استفاده کنید.

هانیه طهماسبی
هانیه طهماسبی چهارشنبه 27 مهر 1401