farsi beauty
زانو درد

آشنایی با بهترین زانو بند برای پیاده روی

مبینا مقدم
مبینا مقدم دوشنبه 22 اسفند 1401

سلام دوستان.
کسی می تونه زانوبند خوب برای پیاده روی پیشنهاد کنه؟

پاسخ

بسیاری از ورزشکاران برای جلوگیری از آسیب دیدگی یا حتی به علت اینکه در گذشته دچار آسیب دیدگی شدند از زانو بندهایی متناسب با شرایط فیزیکی خود استفاده می کنند. زانو بند های مختلفی برای استفاده ورزشکاران وجود دارد که برخی از آن ها را به شرح زیر می باشد.

تثبیت کننده های زانو

این زانو بند با استفاده از فنر های فلزی دوتایی در قسمت کناری به محافظت و پشتیبانی از زانو کمک می کند. اگر بیماری مفصلی زانو دارید یا عضلاتتان ضعیف است از این زانو بند می توانید استفاده کنید.

زانو بند های لولا دار

این زانو بند موجب می شود تا در زمانی که خم می شوید مفصل زانوی شما در راستای مناسبی قرار گیرد این زانو بند برای افرادی خوب است که از درد زانو به شدت رنج می برند.

ساپورت زانو

شاید این زانو بند به خوبی دو زانو بند قبلی نباشد اما به طور کل از زانو شما محافظت خواهد و دامنه حرکت شما دارای انعطاف می باشد. اگر برای پیاده روی به زانو بند نیاز دارید می توانید از این نوع استفاده کنید.

تسمه های زانو

این نوع زانو بند تاندون های اطراف زانو را فشرده می کنند و در زمان پیاده روی یا حتی دویدن تنش آن را پخش می کند. این زانوبند برای تسکین درد یا افرادی که مبتلا به تاندونیت کشکک بسیار مفید است.

آستین زانو

اگر به دنبال جلوگیری از آسیب دیدگی زانو خود هستید از این زانو بند استفاده کنید. آستین زانو خاصیت درمانی ندارد اما خاصیت جلوگیری را دارا می باشد.

محافظ زانو

این زانو بند برای کسانی خوب است که از درد زانو رنج می برند. اگر ورزش های تماسی انجام می دهید یا حتی اگر موتور سوار هستید، از این زانو بند استفاده کنید.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
نرگس کاظمی
نرگس کاظمی سه شنبه 23 اسفند 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی