farsi beauty

برای سیاهی دور چشم چی خوبه

پگاه صارمی
پگاه صارمی پنجشنبه 15 دی 1401

سلام.
برای از بین بردن سیاهی دور چشم چه می توان کرد؟

پاسخ

زمانی که پوستی شفاف و درخشان داشته باشید زیبایی چهره شما چند برابر خواهد شد. اما بسیاری از افراد به دلایل ژنتیکی، کم شدن آب بدن، بی خوابی و افزایش سن دچار سیاهی دور چشم می شوند که بر روی زیبایی آن ها اثر می گذارد اگر شما هم از این موضوع شکایت دارید می توانید از پیشنهاد های زیر استفاده کنید.

رفع سیاهی دور چشم با گلاب

زمانی که پوست جمع شود، شفاف تر خواهد شد و گلاب این خاصیت را دارا می باشد. شما می توانید با ریختن گلاب به صورت اسپری به چشم یا استفاده از پنبه به طوریکه (پنبه را با گلاب خیس کرده و آن را بر روی چشم بگذارید) از آن بهره ببرید.

رفع سیاهی دور چشم با روغن های گیاهی

پوست به روغن های گیاهی را به راحتی جذب می کند و خیلی زود شفاف می شود. روغن های گیاهی به دلیل داشتن ویتامین E و همچنین خاصیت مرطوب کنندگی بسیار برای پوست مفید می باشند. از روغن های گیاهی معروف می توان به روغن نارگیل و روغن بادام اشاره کرد.

رفع سیاهی دور چشم با کمپرس سرد

اگر می خواهید به صورت خیلی سریع سیاهی زیر چشمتان را از بین ببرید از کمپرس سرد استفاده فرمایید. کمپرس سرد رگ های خونی را منقبض می کند و برای شفاف کردن پوست و رفع پف زیر چشم بسیار عالی می باشد.

رفع سیاهی دور چشم با چای سیاه

چای سیاه کافئین در خود دارد و کافئین موجب می شود که پوست بسیار شفاف شود و همچنین پوست را از اشعه فرابنفش محفوظ نگه می دارد. چای سیاه یکی از بهترین روش ها برای رفع سیاهی دور چشم می باشد.

رفع سیاهی دور چشم با استفاده از ماسک های خانگی

از ساده ترین و بهترین راه ها برای رفع سیاهی چشم استفاده از ماسک های خانگی می باشد. ماسک ها دارای ویتامین های مختلف و خاصیت های زیادی می باشند از جمله ماسک هایی که می توانید استفاده کنید می توان به ماسک زردچوبه، ماسک سیب زمینی، ماسک گوجه فرنگی و ماسک شیر و جوزهندی اشاره کرد برای چگونگی تهیه این ماسک ها می توانید به سایر مقاله های فارسی بیوتی مراجعه کنید.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
نرگس کاظمی
نرگس کاظمی پنجشنبه 15 دی 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی