farsi beauty
دندان درد

چگونه درد عصب دندان را کم کنیم ؟

هلیا محمودی
هلیا محمودی سه شنبه 2 اسفند 1401

سلام روش آروم کردن درد عصب دندون رو میگید؟

پاسخ

سلام دوست عزیز.

راه های خانگی وجود دارند که شما می توانید به کمک آن ها درد عصب دندان را در خانه کاهش دهید. ما در ادامه چند روش ساده برای کاهش درد عصب دندان را با شما به اشتراک می گذاریم.

  1. می توانید از زنجبیل برای کاهش درد دندان کمک بگیرید. به این شکل که تکه ای از گیاه ریشه ی زنجبیل را پوست بگیرید و آن را به کمک دندانی که درد می کند به آرامی بجوید. یک تا دو ساعت این کار را انجام دهید تا درد دندانتان آرام شود.
  2. روش دوم استفاده از روغن آویشن می باشد. به این صورت که چند قطره از آن را همراه با چند قطره آب ترکیب کرده و به کمک پنبه بر روی دندانی که درد می کند بزنید.
  3. روش سوم که یکی از ساده ترین روش ها است. استفاده از محلول آب و نمک می باشد. برای این مقصود کافی است نصف قاشق چایخوری نمک را همراه با یک لیوان آب گرم ترکیب کرده و از آن به عنوان دهانشویه استفاده کنید.
  4. سیر نیز یکی از روش های موثر برای کاهش دندان درد است. برای استفاده از آن کافی است یک سیر را له کرده و آن را بر روی دندانی که درد می کند قرار دهید. جویدن سیر نیز می تواند در این باره موثر باشد.
  5. روش پنجم استفاده از روغن پونه ی کوهی می باشد. برای این منظور کافی است یک قطره روغن پونه ی کوهی را همراه با یک قطره روغن حامل مثل روغن نارگیل ترکیب کرده و آن را به کمک پنبه بر روی دندانتان بزنید. دو مرتبه در طول روز این کار را تکرار کنید تا درد دندانتان تسکین پیدا کند.
  6. آخرین پیشنهاد ما به شما استفاده از روغن اسطخودوس می باشد. برای این مقصود می توانید یک قطره از روغن اسطخودوس را همراه با یک قاشق چایخوری روغن نارگیل مخلوط کرده و آن را به کمک پنبه بر روی دندان مورد نظرتان بزنید. لازم است چند بار در طول روز این کار را تکرار کنید.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
هانیه طهماسبی
هانیه طهماسبی چهارشنبه 3 اسفند 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی