farsi beauty

قانون جذب چیست؟

سحر خجسته
سحر خجسته سه شنبه 20 دی 1401

سلام میشه خواهش کنم راجب قانون جذب بگید. اینکه اصلا به چه معنیه ؟ راسته؟ و اینکه چطور میگن با دونستن این قانون میشه زندگی‌ و بهتر کرد؟

پاسخ

سلام دوست عزیز.

کتاب های مختلفی در ارتباط با قانون جذب وجود دارند که سعی دارند یک قانون بزرگ را به شما معرفی کنند که از ابتدا تا پایان مرگ در زندگیتان خواهد بود .

قانون جذب یکی از مهم ترین و ثابت ترین قانون هایی است که در جهان هستی وجود دارد. این قانون به این معنی است که هر چه که در زندگی به آن فکر کنید چه چیز های مثبت و چه منفی، تمامشان را به خودتان جذب خواهید کرد. شاید تصور کنید که قانون جذب، قانونی خیالی است و واقعیت ندارد. اما این قانون یکی از مهم ترین قانون هایی است که در تمام لحظات و ثانیه های زندگی تان در حال اجرا است. و اگر نگاهی به زندگی تان بندازید متوجه خواهید شد که شما در طول زندگی تان تمام افکارتان را به سوی خود جذب کرده اید و زندگی تمام چیز هایی که منتظرش بوده اید را یک به یک برایتان اجرا کرده است. این قانون برایش فرقی نمی کند شما جدی هستید یا شوخی می کنید و یا اینکه شما عصبی هستید. به هر حال، این قانون در تمام لحظات زندگی جاری بوده و همیشه کارش را انجام می دهد. بنابر این نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در تمام لحظات زندگی، به چیز های مثبت بیندیشید تا خواسته های مثبتی را به سمت کائنات فرستاده و سپس شاهد باشید که چطور به هر چیزی که دوست دارید دست خواهید یافت. درواقع هرچیزی که شما بر روی آن تمرکز کنید همان چیزی است که در آینده در زندگی تان اتفاق خواهد افتاد. اگر باور داشته باشید که اتفاقاتی خوش در انتظارتان است همین اتفاق پیش خواهد آمد و اگر تصور کنید آینده تاریک خواهد بود، به راستی آینده تاریک خواهد شد. بنابر این در مقام اول سعی کنید شکرگزار تمام اتفاقات زندگی باشید. سپس سعی کنید تمام رویداد های مثبتی که قصد دارید برایتان اتفاق بیوفتد را مجسم کرده و جوری رفتار کنید که گویا خواسته ی شما در مسیر آمدن به سمت شما است. سعی کنید همیشه مثبت اندیش بوده و تفکرات منفی را با راه های مختلف از خود دور کنید تا جهان شما را شگفت زده کند.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
هانیه طهماسبی
هانیه طهماسبی سه شنبه 20 دی 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی