farsi beauty
زگیل تناسلی

چگونه زگیل تناسلی را در خانه از بین ببریم ؟

شیرین عزیزی
شیرین عزیزی چهارشنبه 19 بهمن 1401

سلام وقتتون بخیر میشه بگید چطور میشه تو خونه زگیل تناسلی و درمان کنیم؟

پاسخ

سلام همراه گرامی.

برای بهبود زگیل تناسلی در خانه به موارد زیر توجه نمایید:

  1. می توانید از روغن درخت چای برای بهبود زگیل تناسلی کمک بگیرید. برای این مقصود کافی است یک قطره از روغن درخت چای را همراه با یک تا دو قطره روغن حامل مثل روغن نارگیل ترکیب کرده و سپس ترکیب را بر روی زگیل بزنید.
  2. استفاده از سرکه سیب نیز یکی از روش های موثر برای درمان زگیل تناسلی است. برای این هدف پنبه را به مقداری سرکه ی سیب آغشته کرده و سپس آن را به زگیل تناسلی بزنید. امکان دارد در طول درمان، زگیل سیاه شود. در این صورت نگران نشوید. چون این نشانه ی خوبی است.
  3. به عنوان پیشنهاد سوم می توانید به سراغ چای سبز بروید. برای استفاده از فواید چای سبز می توانید یک یا دو قطره از چای سبز را همراه با مقداری روغن نارگیل ترکیب کرده و بر روی زگیل بزنید.
  4. زردچوبه چهارمین موردی است که می تواند برای بهبود زگیل تناسلی کمک کننده باشد. این ادویه یکی از ادویه های بسیار مفید و یکی از روش های خانگی عالی برای درمان ویروسHPV می باشد.
  5. شما همچنین می توانید از عصاره ی سیر برای درمان زگیل تناسلی استفاده کنید. برای این هدف کافی است عصاره ی سیر را خریداری کرده و آن را روی زگیل بزنید . همچنین می توانید آن را همراه با روغن نارگیل ترکیب کرده و به کمک پانسمان ترکیب را روی زگیل گذاشته و بگذارید مدتی بماند.
  6. دقت کنید که مصرف سبزیجاتی مثل کلم بروکلی، گل کلم و کلم پیچ می تواند برای شما خوب باشد.
  7. از غذاهایی که دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشند مثل گیلاس، بلوبری، زغال اخته، گوجه فرنگی، کدو و فلفل دلمه ای استفاده کنید.
  8. مواد غذایی مثل غلات کامل، لوبیا، بادام ها و اسفناج را در سبد غذایی تان قرار دهید.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
هانیه طهماسبی
هانیه طهماسبی چهارشنبه 19 بهمن 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی