farsi beauty

عمل زیبایی سیکس پک به چند روش انجام می‌شود؟

غزاله پارسا
غزاله پارسا شنبه 5 آذر 1401

با سلام چند نوع عمل برای رسیدن به سیکس پک و لاغری وجود دارد؟ آیا این عمل ها وزن را هم کاهش می دهند؟

پاسخ

روش های مختلف جراحی زیبایی سیکس پک برای کاهش وزن انجام نمی شود و تنها به حذف چربی های مقاوم و رساندن شخص به تناسب اندام می پردازد.

 

عمل لیپوساکشن

از روش های رسیدن به سیکس پک بدون ورزش عمل لیپوساکشن می باشد. در این عمل چربی های اضافه برداشته می شوند، ماهیچه ها شکل داده می شوند و وضعیت پوست و فرم بدن و اندام بهبود می یابد. در عمل لیپوساکشن پس از بیهوش کردن بیمار، با کمک حرارت چربی ها سوزانده شده و به وسیله دستگاه مکش از بدن خارج می شوند. با انجام این عمل و حذف چربی ها سیکس پک ایجاد شده و بدن فرم بهتری می گیرد.

 

روش لیپولیز برای داشتن سیکس پک

در این روش با کمک لیزر سلول های چربی تخریب و تجزیه می شوند. بخشی از چربی های شکسته شده با مکش و مابقی از طریق متابولیسم بدن دفع می شوند. مزایای این روش برای داشتن سیکس پک این است که درد کمتری نسبت به دیگر روش ها دارد و البته بسیار سریع است. روش لیپولیز نیازی به بیهوشی ندارد و می توان از بی‌حسی هم استفاده نمود. این روش نسبت به دیگر روش ها تهاجم کمتری دارد و تنها یک برش کوچک در شکم و پهلو برای انجام لیپولیز نیاز است. پس از انجام لیپولیز کبودی و تورم نیز وجود نخواهد داشت. بنابراین در این روش با تهاجم و درد کمتر به اندام دلخواه خود و سیکس پک می رسید.

 

عمل لیپوماتیک

این روش نوین ترین عمل جراحی برای دست یابی به اندامی زیبا و سیکس پک می باشد. عمل لیپوماتیک با کمترین آسیب به بافت ها با حذف یکنواخت چربی ها سبب ایجاد یک نتیجه مطلوب می گردد. در عمل لیپوماتیک بر خلاف لیپوساکشن که برش های بزرگی بر بدن ایجاد می شد، حفره های کوچکی ایجاد می شود که با حرکت نوسانی دستگاه در بدن، چربی های اضافه بدون آسیب به بافت خارج می شوند. این عمل در مدت زمانی کوتاه بدون آسیب زیاد شما را به اندامی ایده آل و سیکس پک می رساند. از چربی های خارج شده در دیگر نقاط بدن برای فرم دهی می توان استفاده کرد.

 

عمل آبدومینوپلاستی

این روش جراحی باز برای زیبا سازی شکم های شل و با پوست افتاده می باشد. در عمل آبدومینوپلاستی در زیر ناف برش هایی ایجاد می شود تا پزشک بتواند چربی های اضافه شکم را بردارد. در این روش ناف طبیعی بیمار حفظ می شود و در صورتی که عضلات شکم شل شده باشند ترمیم و اصلاح می شوند تا سیکس پکی زیبا نمایان شود. روش آبدومینوپلاستی برای افراد چاق و دارای اضافه وزن مناسب نیست. شما برای انجام عمل آبدومینوپلاستی باید با ورزش و رژیم یه یک وزن ثابت رسیده باشید. همچنین افرادی که بافت چربی و پوست سفتی دارند نمی توانند این عمل را انجام دهند. این روش به افرادی که قسمت های پهلو و شکم آنها شل و آویزان است پیشنهاد می شود. این اتفاق بعد از زایمان یا کاهش وزن رخ می دهد. در عمل آبدومینوپلاستی خط کمر باریک می شود و بر آمدگی شکم کمتر می شود در نهایت سیکس پک مورد نظر شما پدیدار می شود.

 

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
فاطمه دیوسالار
فاطمه دیوسالار شنبه 5 آذر 1401
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی