farsi beauty
مصرف قرص

بهترین قرص برای عفونت رحم؟

سمیه شیرازی
سمیه شیرازی چهارشنبه 12 مهر 1402

سلام وقتتون بخیر میشه بگید بهترین دارویی که واسه عفونت رحم وجود داره چه دارویی؟ و اینکه میشه بدون مراجعه به پزشک از اون دارو برای درمان عفونت رحم استفاده کرد؟

پاسخ
برای ویدئوهای بیشتر و جدیدتر، در کانال های زیر مارو فالو کنید

سلام دوست عزیز.

در ابتدا لازم است بگوییم که حتی با شناخت بهترین قرص برای عفونت رحم، باز هم لازم است به یک پزشک زنان و زایمان مراجعه کنید که تشخیص بدهد چه نوع قرصی برای شما مفید تر است. برای مثال برخی از آنتی بیوتیک ها برای افرادی که به بیماری کلیوی و کبدی مبتلا هستند مناسب نیستند.

اما اگر بخواهیم بهترین قرصی که برای عفونت رحم وجود دارد را نام ببریم می توان به مترونیدازول اشاره کرد که به شکل قرص و ژل در بازار وجود داشته و مقدار مصرف و زمان مصرف آن می بایست با تشخیص پزشک انجام شود.

بعضی از مواقع هم، احتمال دارد به کمک قرص و ژل مترونیدازول عفونت رحم برطرف نشود. در این مواقع پزشک قرص کلیندامایسین را تجویز می کند. این دارو یک آنتی بیوتیک بسیار قوی است که تاثیر خیلی زیادی بر روی درمان عفونت واژن دارد.

نکته ای که در مصرف این دارو می بایست به آن توجه کنید این است که در دوره ای که از این دارو استفاده می کنید نباید نوشیدنی های دارای الکل مصرف کنید. علاوه بر آن، این دارو می تواند تاثیراتی بر روی روش های جلوگیری به وسیله ی کاندوم داشته باشد.

 

کاشت ناخن

آموزش جامع کاشت ناخن با ژل و پودر

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان مشاهده و خرید
هانیه طهماسبی
هانیه طهماسبی چهارشنبه 12 مهر 1402
farsibeauty instagram page

فروردین ماهی

اردیبهشت ماهی

خرداد ماهی

تیر ماهی

مرداد ماهی

شهریور ماهی

مهر ماهی

آبان ماهی

آذر ماهی

دی ماهی

بهمن ماهی

اسفند ماهی