farsi beauty

زیبا بودن کار ساده ای نیست

m beauty

امروز یکی از صنعت های پرطرفدار و خوش استقبال در بین بانوان صنعت زیبایی و سالن زیبایی می باشد، صنعت بیوتی که علی رغم جنبه ی زیبایی و درمانی،جنبه ی اعتماد به نفس و حال خوب را به افراد انتقال می دهد، حس و حالی که متاسفانه امروز کم تر از قبل در اجتماع میان افراد شاهد آن می باشیم.

اما یکی از دغدغه همه ی خانم ها در انتخاب یک مجموعه ی زیبایی برای دریافت خدمات کیفیت و قیمت آن سالن زیبایی است آن هم در شرایط بحرانی و تورم اجتماعی و اقتصادی کشور.

از همین رو امروز قصد داریم "تنها سالن زیبایی با گارانتی خدمات و پایین ترین قیمت در ایران" را به شما معرفی کنیم تا سهولت انتخاب و ارائه خدمات در حوزه زیبایی برای بانوان تهرانی بیشتر شود.

سالن زیبایی اِم بيوتی به مدیریت سرکار خانم مهسا عابدی که در روز یکشنبه ۲۳ بهمن ماه در فضایی مدرن، خاص  و کاملا تخصصی افتتاح می‌گردد.

این مجموعه بیش از سه سال می‌باشد که فعالیت خود را بصورت حرفه ای آغاز نموده  و بالغ بر بیش از 20 نفر را توانسته از بین بانوان استخدام و اشتغال زایی نماید.

شما کاربر عزیز می توانید روزانه با جستجوی عبارت "فارسی بیوتی" وارد سایت شوید، تا مستقیم و سریع تر به مطالب جدید سایت دسترسی داشته باشید. 😍
علی کاظمی

علی کاظمی

نویسنده این مطلب

15 مطلب