farsi beauty

سه روش شگفت انگیز برای چاق شدن صورت در یک هفته

چاقی صورت در یک هفته

چربی هایی که در زیر پوست وجود دارند نقش بسیار زیادی در زیبای صورت دارند، اما با مرور زمان و افزایش سن این چربی ها کاهش پیدا کرده و جذابیت و زیبایی صورت را تغییر میدهد.

برای زیبایی صورت و چاقی آن بهتر است با راه های مختلف طبیعی این کار را انجام داد.

چاقی صورت

سه روش عالی برای چاقی صورت

گلسیرین و گلاب

گلاب در پاکسازی صورت نقش بسیار زیادی دارد، گلیسیرین نیز یکی از بهترین مواد برای از بین بردن چین و چروک و حالت کشسانی پوست است.

زمانی که این دو ماده را باهم مخلوط کنید، تاثیر بسیار فوق العاده ای بر پوست دارد و باعث افزایش چربی زیر پوست میشود و باعث چاقی صورت و گونه میشود. این دو ماده برای همه افراد مناسب میباشد و تاثیر بسیاری بر سلامت پوست دارد. گلیسیرین و گلاب برای کشیده شدن پوست و گونه و پرتز شدن آنها بسیار خوب میباشد.

چاقی صورت

کره و شکر

استفاده از شکر و کره یک روش طبیعی و غیر شیمیایی برای چاقی گونه و صورت است.

برای این کار باید شکر و کره را با مقداری برابر مخلوط کنیم تا حالت خمیری پیدا کند. بعد این خمیر را بر روی گونه و صورت خود ماساژ دهید. اجازه دهید تا این ماده به مدت 10 تا 15 دقیقه بر روی پوست شما استراحت کند و سپس آن را با آب بشویید. انجام این کار چندبار در هفته مناسب میباشد.

چاقی صورت

یوگای صورت

یوگای صورت، ورزش مناسب صورت است که بر روی انعطاف و از بین بردن افتادگی پوست، پلک و پر شدن بافت های صورت تاثیر بسیاری دارد.

یوگا برای صورت باعث افزایش تولید آلاستین و کلاژن مناسب میباشد. و این کار باعث چاقی و پر شدن صورت و گونه میشود.

تمام حرکات یوگا با نوک انگشتان دست انجام شده و نیاز به فشار ندارد. با ماساژ نقاط تایین شده ی صورت میتوانید شاهد تاثیرات آن بر روی صورتتان باشید.

چاقی صورت

حرف آخر

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و از آن استفاده مفیدی ببرید.

با انجام هر کدام از روش های بالا به طور مداوم میتوانید تاثیری بسیار خوبی را، در صورت خود مشاهده کنید و به فرم دلخواه صورت خود برسید.

لطفاً توجه داشته باشید، که انجام حرکات یوگا با فشار برای پوست ضرر دارد، و به تاثیر بیشتر چاقی و پر شدن صورت ربطی ندارد. پس با انجام نادرست آن باعث بهم ریختن و نافرمی، فرم صورت خود نشوید.

مائده باژوند

مائده باژوند

نویسنده این مطلب

50 مطلب